Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Caption Text2 Slide Slide Slide

Овочесховища та картоплесховища від компанії АгроВент

Усім виробникам продукції сільського господарства добре відомо:

  • зменшення втрат продукції під час зберігання в овочесховищі чи картоплесховищі і дотримання її якості призводить до підвищення вартості продукції в кінці періоду зберігання.
  • Вам необхідно зберігати часник, зберігати картоплю,зберігати цибулю,зберігати капусту, зберігати моркву, зберігати червоний буряк? Ви не знаєте як? Не знаєте яку систему зберігання обрати щоб була недорога, енергозберігаюча та якісна? Ми з радістю допоможем Вам визначити яка саме система зберігання овочів Вам підходить і яка буде працювати на 100% у ваших умовах, як уже допомогли більш ніж 60 фермерам України.

Ми заснували просту, компактну компанію яка сама собі створила репутацію з 1992 року. Ми завжди відкриті до співпраці і завжди раді надати швидку і кваліфіковану відповідь на питання, що стосуються зберігання овочів та картоплі.

(хберігання часнику, зберігання овочів, зберігання капусти, зберігання коренеплодів, зберігання картоплі, зберігання цибулі, зберігання лука,зберігання моркви, зберігання фруктів, зберігання буряка і т.п.)

Не суттєво, чи ви вирощуєте картоплю, цибулю, зерно або інші овочі, АгроВент співпрацює з провідними експертами у галузі зберігання овочів та картоплі, на яких ви завжди можете покластися й отримати пораду стосовно вашої конкретної ситуації. Залиште установку найкращої з можливих систем зберігання в надійних руках АгроВент.

Зберігання сільського сподарської продукції, зберігання овочів і картоплі є тривалим процесом, яки потребує детального вивчення.

АгроВент завжди готовий провести тренування та надати практичні поради, по телефону чи електронній пошті.

Без зайвих слів зрозуміло, що орієнтована на замовника компанія АгроВент є першою, до кого ви звернетесь з питань кваліфікованого сервісу та обслуговування обладнання для зберігання картоплі та овочів.

Ваш врожай - наша турбота. Компанія АгроВент