agrovent > Наша iсторiя

Історія компанії AgroVent Systems B.V. Holland

Історія компанії AgroVent Systems B.V. Holland починається із 1992 р.

Інжинірингова організація була заснована на співробітництві із провідним виробником обладнання для картоплярства Grimme, для виробництва та продажу високоякісних систем зберігання картоплі. За підтримки сестринської компанії МEKO, яка спеціалізується на холодильних технологіях, AgroVent Systems швидко отримала позитивну репутацію в сфері систем зберігання.

Крок за кроком технічні рішення входили до світу картоплі, і також отримували можливість застосування для належного зберігання цибулі, овочів, зерна та інших насіннєвих культур.

Високоякісні ноу-хау в комбінації із якісною продукцією зробили АгроВент цікавим партнером в Нідерландах та за кордоном. Через 13 років головний офіс компанії переносять з міста Верден, в 2005 році до м. Емелорд, «Мекки» картоплярів. Діяльність на внутрішньому та міжнародному ринках зосереджена у центральному офісі компанії.

Компанія АгроВент Україна була створена у 2007 році як відділення компанії AgroVent Systems B.V. Holland в Україні.

Компанія АгроВент Україна, створена з метою продажу обладнання для зберігання овочів, картоплі та овочесховищ на території України, Росії, Білорусії, Казахстану, Узбекистану та надання кваліфікованої допомоги новим клієнтам та сервісного обслуговування існуючих об’єктів, яких на даний момент тільки в Україні нараховується більше сорока, загальною місткістю біля 250 000 тонн.

Ваш врожай - наша турбота. Компанія АгроВент