agrovent > Місія

Ваш врожай, наша турбота – компанія АгроВент

Такою є місія компанії АгроВент. Зберігання продукції на професійному рівні. Професія, якою ми займаємось кожного дня. Знання деталей є першою вимогою перед тим як закладати на зберігання продукцію сільського господарства.

В принципі кожен ладен почати бізнес з продажу вентиляторів та контролерів для зберігання. Однак, суттєвим є найкращий менеджмент:поставка належного продукту в належний час та в належне місце. Політика компанії Агровент сфокусована на вашому менеджменті, ваших вимогах та цілях. Таке орієнтування на замовника сприяє отриманню добрих результатів у випадку знаходження належних продуктів та рішень.

Все більше картоплі вирощується в світі. Окрім Нідерландів, де картопля є ключовою складовою гарячих страв, багато замовників з інших країн розглядають її як овоч. Нові форми виробництва, такі як картопля-фрі, чіпси та смажена картопля, стимулюють попит у всьому світі. Разом зі зростанням попиту на картоплю підвищуються і вимоги до вирощувальної техніки, харчової безпечності та гігієни.

Компанія АгроВент порадить вам як досягнути найкращих результатів без жодних проблем та з мінімальними вкладеннями капіталу. Ми заздалегідь намагаємось проаналізувати ваші додаткові потреби та необхідність у обладнанні для підготовки грунту, саджання, збирання, приймання продукції, завантаженя та вивантаження продукції в сховищі, сортування тощо.

Ми з радістю зможемо порадити й підібрати необхідне обладнання, як нове та й бувше в ужитку (б/у) з Голландії, для вирощування, приймання, упаковування картоплі, цибулі та інших овочів.

Ми пропонуємо:

  1. Вентиляційне обладнання для зберігання цибулі й картоплі
  2. Холодильне обладнання для зберігання овочів і фруктів
  3. Системи мікроклімату в сховищах овочів і фруктів
  4. Овочесховища “під ключ”
  5. Проектування овочесховищ
  6. Реконструкція існуючих приміщень для зберігання овочів і фруктів
  7. Сервісне обслуговування холодильних систем будь-якої складності
  8. Ремонт і налагодження холодильних систем

Ваш врожай - наша турбота. Компанія АгроВент